Mining Express

Kliknij i Zarejestruj Się TERAZ  !!!

Kopalnia Kryptowalut

Każdego dnia przybywa osób, które chciałyby zacząć zarabiać na wydobyciu kryptowalut i skorzystać z ich rosnącej popularności. Jednak dobra koparka to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych i duże minusy jak np. hałas, wydzielane ciepło czy konieczność ciągłego monitorowania ich. Drugą kwestią pozostaje jaką kryptowalutę kopać żeby było to najbardziej opłacalne?

Te wszystkie problemy rozwiązuje kopalnia Mining Express która każdego dnia kopie kryptowalutę która najbardziej się opłaca a na koniec dnia sprzedaje ją i otrzymujesz naliczenia w bitcoinie. Zamiast kupować własną koparkę możesz po prostu kupić udziały w kopalni kryptowalut i zarabiać na ich wydobyciu bez towarzyszących temu problemów.

W internecie znaleźć można wiele kopalni, które oferują zyski z kopania kryptowalut. Jednak najczęściej oferują one kontrakty terminowe czyli nasz udział pracuje określoną liczbę dni czy miesięcy. Nie wiemy więc tak na prawdę ile zarobimy. W Mining Express nasz udział pracuje tak długo aż wypracuje 200% wpłaty w BTC. Co oznacza że kupując udział np. za 1.200$ (przy obecnym kursie to ok. 0.18 BTC), będzie on pracował tak długo aż wypracuje 0.36 BTC (a nie bitcoiny o wartości 2.400$!).

Zakupiony kontrakt zaczyna pracować już 3 dni po zakupie a nie po miesiącu jak ma to miejsce w większości kopalni. Zacząć zarabiać można już od 100$ bez żadnych opłat wstępnych. Długo analizowałem rynek i na chwilę obecną moim zdaniem to najciekawsza propozycja na pasywnym zarabianiu dzięki wydobyciu kryptowalut.

 

Aby zacząć zarabiać na wydobyciu kryptowalut w Mining Express wystarczy się zarejestrować i opłacić jeden z czterech kontraktów:

W zależności od tego jaki kontrakt wybierzesz, będziesz miał mniejsze lub większe możliwości zarobkowe. Pakiet 100$ daje jedynie zyski z wydobycia więc nie jest polecany dla osób które chcą zarabiać na polecaniu. Pakiety za 500, 1.200 i 20.000$ pozwalają na zarabianie z planu marketingowego.

Kliknij i Zarejestruj Się TERAZ  !!!

 

 UWAGA !!!!!!!!!!!        UWAGA !!!!!!!!!!!       UWAGA !!!!!!!!!!!

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: wojciechnowicki.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.

Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.