BitClubNetwork

BitClub Network stworzył jedną z największych puli kopalni na świecie, która ciągle rośnie dzięki temu, że członkowie kupują urządzenia do wydobywania i dołączają do naszych pul. W tej chwili każdy może dołączyć (poza USA) i otrzymać swój kawałek z codziennie wydobywanych Bitcoinów.

Wiekszość pul wydobywczych nie wypłaca prowizji za polecenia, a jeśli tak, to wyłącznie jednorazowo, bez stałych zysków z osób poleconych.

Tym BitClub Network różni się od innych, mamy wyjątkowy plan poleceń, umożliwiający członkom zarabianie dodatkowych Bitcoinów.

Wydobywanie Bitcoinów nie jest łatwe to załapania dla większości osób, ponieważ to zasadniczo maszyna, która drukuje pieniądze. Te wyspecjalizowane maszyny wydobywcze podłącza się do prądu i zaczyna produkować Bitcoiny. Bitcoiny mogą być wymienione na gotówkę i wydane niemal w czasie rzeczywistym..

JAK ZARABIAM PROWIZJE?

Oferujemy 3 pule kopalni Bitcoina

Gdy kupujesz udział w tych pulach, tak naprawdę kupujesz sprzęt który jest wypożyczany przez 1,000 dni. Te urządzenia zostały złożone w konkretnym celu wydobywania bloków Bitcoin, a my cały czas kupujemy najnowsze technologie, jak tylko stają się dostępne.

Dla każdego kupowanego udziału otrzymasz część korzyści z wydobywanych w danej puli Bitcoinów. Te prowizje są wypłacane codziennie i każda z pul ma określone wymagania dotyczące wykorzystania pewnego procentu z zarobionych Bitcoinów na rozwój, utrzymanie, elektryczność i inne koszty.

Każda osoba kupująca udział w puli otrzyma codziennie zysk z tej puli. Te codzienne zyski różnią się zależnie od wydobycia i ogólnej ilości udziałów w danej puli. Dla każdego zakupionego udziału zysk będziesz otrzymywać przez 1000 dni.

Powód dla którego nasz plan wypłat jest tak ekscytujący to, to że płacimy Ci za każdą osobę z którą podzielisz się tą możliwością. Za każdym razem gdy one zarabiają Bitcoiny z puli kopalni, Ty również dostaniesz procent zależący od tego gdzie w Twoim drzewie poleceń taka osoba się znajduje .

WAŻNE: NIE gwarantujemy żadnych przychodów, nie ma określonego dziennego zwrotu inwestycji, i NIE spekulujemy Bitcoinami. Zakupując udział bierzesz na siebie pełne ryzyko i korzyści związane z tym co będzie się działo przez następne 1000 dni. My będziemy umożliwiać zakup nowych udziałów tak długo, jak jest to opłacalne, po czym zamkniemy pule wydobywcze dla nowych udziałów i będziemy wypłacać należności związane z resztą pozostałych udziałów do końca trwania ich kontraktów.

#1 BINARNY BONUS CYKLU ZESPOŁU

Gdy zapisujesz się za Bitcoiny warte $99 otrzymasz pozycję w drzewie binarnym. Ta pozycja nie będzie aktywowana dopóki nie zakupisz przynajmniej jednego udziału w jednej z naszych puli.

Możesz zacząć zapraszać nowych członków jak tylko zostaniesz aktywowany i każdy kogo zaprosisz do BitClubu znajdzie się albo w prawym albo lewym zespole.

Żeby się zakwalifikować wystarczy, że umieścisz jedną osobę z prawej i jedną z lewej strony i już możesz dostawać prowizje z drzewa binarnego.

  • Za każdy pełen udział o wartości $500 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 3 kredyty
  • Za każdy pełen udział o wartości $1,000 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 6 kredytów
  • Za każdy pełen udział o wartości $2,000 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 12 kredytów

15 kredytów po lewej + 15 kredytów po lewej stronie = 1 CYKL
1 CYKL = $200 (wartość w Bitcoin Cash) 

Cała sprzedaż, również ta niżej w Twoim drzewie będzie się liczyć do Twojej ogólnej sumy.

RANGI

   

Kwalifikacje do osiągnięcia rangi to:

Drzewo poleceń odnosi się do osobistego sponsorowania (nie gałęzi binarnych). Po wstępnej kwalifikacji trzeba spełniać wymagania co miesiąc, żeby się zakwalifikować, to samo 50% odnosi się do miesięcznych kwalifikacji.Gdy ktoś zakwalifikuje się do danej rangi automatycznie jest opłacany zgodnie z tą ranga przez kolejny miesiąc. Aby zachować rangę musisz spełnić miesięczne wymagania. Jeśli nie uda się spełnić wymagań rangi zostanie przesunięty do niższej rangi do czasu aż znowu się zakwalifikuje, co spowoduje ponowną promocję na kolejny miesiąc.

Ile cykli dziennie? – Ilość cykli zależy od Twojej rangi.

  • Miner – 4 cykle
  • Builder – 5 cykli
  • Pro Builder – 6 cykli
  • Master Builder – 8 cykli
  • Monster Builder – 10 cykli
  • Mega Monster Builder – 12 cykli

#2 BINARNY BONUS POZIOMU

Dostępne są również premie za zamknięcia cykli swoich poleconych, czyli tzw. Matching Bonus. Przy randze Miner można otrzymać Matching Bonus do drugiego poziomu, natomiast przy randze Mega Monster Builder jest to już premia do 10 poziomu. Wymagania na dane rangi można znaleźć po zalogowaniu się w szczegółowym opisie planu marketingowego.

 

Za każdy cykl o wartości $200 wypłacane jest $100 z poziomów drzewa binarnego. Nie musisz się kwalifikować do pierwszego poziomu, ponieważ wszyscy zaczynają od rangi wydobywającego.

UWAGA !!!!!!!!!!!        UWAGA !!!!!!!!!!!       UWAGA !!!!!!!!!!!

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: wojciechnowicki.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Zarabianie i pomnażanie pieniędzy (inwestycje: nieruchomości, giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, biznesy typu START-UP, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału.

Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.

Wykorzystanie pieniędzy, których utrata spowodowałaby drastyczne pogorszenie stanu domowego budżetu, zmiany standardu życia lub kłopoty finansowe, jest stanowczo odradzane.