BitClubNetwork

BitClub Network stworzył jedną z największych puli kopalni na świecie, która ciągle rośnie dzięki temu, że członkowie kupują urządzenia do wydobywania i dołączają do naszych pul. W tej chwili każdy może dołączyć (poza USA) i otrzymać swój kawałek z codziennie wydobywanych Bitcoinów.

Wiekszość pul wydobywczych nie wypłaca prowizji za polecenia, a jeśli tak, to wyłącznie jednorazowo, bez stałych zysków z osób poleconych.

Tym BitClub Network różni się od innych, mamy wyjątkowy plan poleceń, umożliwiający członkom zarabianie dodatkowych Bitcoinów.

Wydobywanie Bitcoinów nie jest łatwe to załapania dla większości osób, ponieważ to zasadniczo maszyna, która drukuje pieniądze. Te wyspecjalizowane maszyny wydobywcze podłącza się do prądu i zaczyna produkować Bitcoiny. Bitcoiny mogą być wymienione na gotówkę i wydane niemal w czasie rzeczywistym..

JAK ZARABIAM PROWIZJE?

Oferujemy 3 pule kopalni Bitcoin…

 

Pula 1
$500

 

Pula 2
$1,000

 

Pula 3
$2,000

Gdy kupujesz udział w tych pulach, tak naprawdę kupujesz sprzęt który jest wypożyczany przez 1,000 dni. Te urządzenia zostały złożone w konkretnym celu wydobywania bloków Bitcoin, a my cały czas kupujemy najnowsze technologie, jak tylko stają się dostępne.

Dla każdego kupowanego udziału otrzymasz część korzyści z wydobywanych w danej puli Bitcoinów. Te prowizje są wypłacane codziennie i każda z pul ma określone wymagania dotyczące wykorzystania pewnego procentu z zarobionych Bitcoinów na rozwój, utrzymanie, elektryczność i inne koszty.

Każda osoba kupująca udział w puli otrzyma codziennie zysk z tej puli. Te codzienne zyski różnią się zależnie od wydobycia i ogólnej ilości udziałów w danej puli. Dla każdego zakupionego udziału zysk będziesz otrzymywać przez 1000 dni.

Powód dla którego nasz plan wypłat jest tak ekscytujący to, to że płacimy Ci za każdą osobę z którą podzielisz się tą możliwością. Za każdym razem gdy one zarabiają Bitcoiny z puli kopalni, Ty również dostaniesz procent zależący od tego gdzie w Twoim drzewie poleceń taka osoba się znajduje .

WAŻNE: NIE gwarantujemy żadnych przychodów, nie ma określonego dziennego zwrotu inwestycji, i NIE spekulujemy Bitcoinami. Zakupując udział bierzesz na siebie pełne ryzyko i korzyści związane z tym co będzie się działo przez następne 1000 dni. My będziemy umożliwiać zakup nowych udziałów tak długo, jak jest to opłacalne, po czym zamkniemy pule wydobywcze dla nowych udziałów i będziemy wypłacać należności związane z resztą pozostałych udziałów do końca trwania ich kontraktów.

#1 BINARNY BONUS CYKLU ZESPOŁU

Gdy zapisujesz się za Bitcoiny warte $99 otrzymasz pozycję w drzewie binarnym. Ta pozycja nie będzie aktywowana dopóki nie zakupisz przynajmniej jednego udziału w jednej z naszych puli.

Możesz zacząć zapraszać nowych członków jak tylko zostaniesz aktywowany i każdy kogo zaprosisz do BitClubu znajdzie się albo w prawym albo lewym zespole.

Żeby się zakwalifikować wystarczy, że umieścisz jedną osobę z prawej i jedną z lewej strony i już możesz dostawać prowizje z drzewa binarnego.

  • Za każdy pełen udział o wartości $500 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 3 kredyty
  • Za każdy pełen udział o wartości $1,000 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 6 kredytów
  • Za każdy pełen udział o wartości $2,000 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 12 kredytów

15 kredytów po lewej + 15 kredytów po lewej stronie = 1 CYKL
1 CYKL = $200 (wartość w Bitcoin) 

Cała sprzedaż, również ta niżej w Twoim drzewie będzie się liczyć do Twojej ogólnej sumy.

Ile cykli dziennie? – Ilość cykli zależy od Twojej rangi.

Ranga Maks. cykli dziennie Dzienne maksymalne zarobki
Wydobywający 4 Bitcoiny o wartości$800
Budowniczy 5 Bitcoiny o wartości$1,000
Pro Budowniczy 6 Bitcoiny o wartości$1,200
Mistrz Budowniczy 8 Bitcoiny o wartości$1,600
Gigant Budowniczy 10 Bitcoiny o wartości$2,000

 

#2 BINARNY BONUS POZIOMU

Osiągnięty poziom Wypłata USD Zyskana ranga
Poziom 1 $10.00 Wydobywający
Poziom 2 $10.00 Wydobywający
Poziom 3 $10.00 Budowniczy
Poziom 4 $10.00 Budowniczy
Poziom 5 $10.00 Pro Budowniczy
Poziom 6 $10.00 Pro Budowniczy
Poziom 7 $10.00 Mistrz Budowniczy
Poziom 8 $10.00 Mistrz Budowniczy
W sumie $80.00

Za każdy cykl o wartości $200 wypłacane jest $80 z poziomów drzewa binarnego. Nie musisz się kwalifikować do pierwszego poziomu, ponieważ wszyscy zaczynają od rangi wydobywającego.

By przejść na poziom 2 musisz zakwalifikować się do rangi budowniczego, by przejść na poziom 3 do rangi pro budowniczego, i żeby przejść na poziom 4 musisz zostać mistrzem budowniczym lub gigantem.

*Ty musisz się kwalifikować jednak nie ma przerw w drzewach binarnych, bo używamy dynamicznej kompresji by znaleźć kolejną rangę w górę drzewa. To znaczy, że Twój sponsor nie musi sie kwalifikować, i będziemy szukać dalej aż znajdziemy 4 osoby do wypłacenia za rangę.

SYSTEM RANGBITCLUB

  Ranga Sponsor Wielkość całkowita Okres Szczegóły kwalifikacji
  Wydobywający 0 —- Dożywotnio Aktywny członek z członkostwem za $99 + 1 udział w jakiejkolwiek puli
  Budowniczy 5 $10,000 Dożywotnio Sponsor 5 wydobywających, z których każdy zasponsorował 2 wydobywających.
I ma co najmniej $10,000 w całym drzewie poleceń.
  Pro Budowniczy 5 $50,000*
$10,000/miesiąc*
Miesiąc Musisz mieć co najmniej 3 budowniczych, każdego z innej odnogi I potrzebujesz w sumie $50,000 w całym drzewie poleceń.
  Mistrz Budowniczy 5 $250,000*
$50,000/miesiąc*
Miesiąc Potrzebujesz co najmniej 2 pro budowniczych w swoim drzewie, każdy z innej gałęzi. I musisz mieć $250,000 w całym drzewie poleceń.
  Gigant Budowniczy 5 $2,000,000*
$500,000/miesiąc*
Miesiąc Potrzebujesz 3 mistrzów budowniczych w swoim drzewie, każdego z innej gąłęzi. I musisz mieć $2,000,000 w całym drzewie poleceń.

*Nie więcej niż 50% wielkości potrzebnej do spełnienia wymagań może pochodzić z jednej gałęzi. Drzewo poleceń odnosi się do osobistego sponsorowania (nie gałęzi binarnych). Po wstępnej kwalifikacji trzeba spełniać wymagania co miesiąc, żeby się zakwalifikować, to samo 50% odnosi się do miesięcznych kwalifikacji.

Gdy ktoś zakwalifikuje się do danej rangi automatycznie jest opłacany zgodnie z tą ranga przez kolejny miesiąc. Aby zachować rangę musisz spełnić miesięczne wymagania. Jeśli nie uda się spełnić wymagań rangi zostanie przesunięty do niższej rangi do czasu aż znowu się zakwalifikuje, co spowoduje ponowną promocję na kolejny miesiąc.

#3 BONUSY ZA WYŻSZY POZIOM – (PEŁNE UDZIAŁY)

Tu zaczyna się robić ekscytująco! 

Ten plan wypłaca przez nieskończoną ilość poziomów i będziesz zarabiać na podstawie tego gdzie znajdzie się Twój zespół. Mamy tu cztery zespoły zależne od ilości osób zebranych.

Zespół 1: Pełne udziały

Pierwsze dwie osoby, które osobiście zaprosiłeś, które wykupią co najmniej 1 udział w puli znajdą się w Twoim zespole 1.

Zarabiasz 5% z ich wstępnego zakupu wszelkich PEŁNYCH UDZIAŁÓW (tylko pełnych). Nie zarobisz żadnej innej prowizji od tych dwóch osób, bo wszystko jest przekazywane w górę drzewa.


Zespół 2: Pełne udziały

Gdy osobiście zaprosisz członka nr. 3, 4 i 5, którzy wykupią co najmniej jeden pełen udział znajdą się oni w zespole 2.

Zarobisz 6% bonusu na wszystkich zakupach pełnych udziałów członków tego zespołu.Otrzymasz też 1% od każdej z zaproszonych przez nie osób, i osób zaproszonych przez te osoby, i tak w nieskończoność.


Zespół 3: Pełne udziały

Gdy osobiście zaprosisz członków nr. 6, 7 i 8 z których każdy zakupi przynajmniej jeden pełen udział znajdą się oni Twoim zespole 3.

Zarobisz 7% bonusu na wszystkich zakupionych przez nich pełnych udziałach. Otrzymasz też 2% od każdych 2 pierwszych zasponsorowanych przez nich członków, i tych zaproszonych przez nich i tak dalej (tak jak z zespole 2).

Otrzymasz też 1% od 3,4 i 5 osoby zaproszonej przez osoby z Twojego zespołu 3 i od ich 3,4 i 5 członka i tak dalej.


Zespół 4: Pełne udziały

Gdy zaprosisz swojego 9 go członka i każdą kolejną osobę, znajdą się one w Twoim zespole 4.

Zarobisz 8% bonusu na każdym zakupionym przez nich pełnym udziale. Otrzymasz też 2% bonusu na ich wszystkie pierwsze dwie zaproszone osoby i 2 pierwsze osoby zaproszone przez te osoby, itd.

Otrzymasz też 1% bonusu na wszystkie osoby z zespołu 4 gdy zaproszą one 3,4 i 5 osobę (wydobywającego). I tak dalej przez nieskończoną ilość poziomów.

Otrzymasz też 1% bonusu za każdą osobę z zespołu 4 gdy zaprosi ona 6, 7 i 8 osobę. I tak przez kolejne poziomy.


*Bonusy generacyjne: (Pełne udziały)

Gdy ktoś w Twoim zespole 4 założy swój własny zespół 4 zostaniesz zablokowany w normalnej strukturze poziomów, więc by nadal móc wypłacać Ci prowizje dostaniesz kolejne 2% bonusu, który działa następująco…

Generacja 1 = 1% (zespół 4 zespołu 4)

  • Gdy jeden z członków Twojego zespołu 4 zaprosi swojego 9 go członka, założy swój zespół 4 zarobisz 1% Z KAŻDEGO zakupu wykonywanego przez tych członków.

Generacja 2 = 0.5% (zespół 4 zespołu 4 zespołu 4)

  • Gdy jeden z Twoich osobiście zaproszonych członków z zespołu 4 założy swój zespół 4 i jeden z członków tego zespołu zaprosi 9 go członka i kolejnych, zarobisz kolejne 0,5% prowizji z KAŻDEGO zakupu dokonanego przez te osoby.

Generacja 3 = 0.5% (zespół 4 4 zespołu 4 4 zespołu 4 zespołu 4)

  • No i wreszcie jeszcze jedna generacja, czyli gdy ktoś z Twojego zespołu 4 założy swój zespół 4 i ktoś z tego zespołu założy zespół 4 otrzymasz 0,5% za każdą osobę w tym zespole zakładającą kolejny zespół 4 zapraszając 9 tą osobę i kolejne. To może brzmieć skomplikowanie ale my mamy to wszystko pod kontrolą i nie musisz się martwić dokładnym śledzeniem tego co się dzieje, wszystko na czym powinieneś się skupić to na rozwijaniu swojego zespołu.

#4 BONUSY ZA POZIOM WYŻEJ – (PONOWNY ZAKUP/CZĘŚCIOWE UDZIAŁY)

Ten bonus wykorzystuje taką samą strukturę jak w przypadku zakupów pełnych udziałów w punkcie #3 powyżej. Jedyna różnica to, że zarabiasz jeszcze WIĘCEJ dzięki prowizjom z częściowych zakupów i odkupowywaniu udziałów.

*WAŻNE: To nie jest kolejna struktura!

Jest tylko jedna struktura poziomów i w ramach niej mamy pełne udziały wypłacane według procentów z #3 i udziały częściowe wypłacane według poniższych zasad. Zrobiliśmy to w ten sposób, żeby zachować strukturę kompensacji nietkniętą, by była ciągłość jeśli chodzi o strukturę działającą od dnia gdy rozpoczęliśmy działalność. (więc nic się nie zmieniło w przypadku poprzednich zakupów)..

Tak to wygląda…

Zespół 1: (Odnowienie/Udziały cząstkowe)

Pierwszych dwóch członków osobiście przez Ciebie zaproszonych i umieszczonych w zespole 1 będzie Ci dawać bonus 10% ze wszystkich dokonanych odnowień.

*To uwzględnia wszystkie udziały odnawiane automatycznie i zakupy udziałów cząstkowych.


Zespół 2: (Odnowienie/Udziały cząstkowe)

Następnych trzech członków zaproszonych osobiście (3, 4 i 5) znajdzie się w zespole 2 i tu zarobisz 12% od wszystkich odnowień wykonanych kiedykolwiek.

Otrzymasz też 2% od wszystkich zaproszonych przez nich 2 pierwszych osób, i tak dalej przez kolejne poziomy.


Zespół 3: (Odnowienie/Udziały cząstkowe)

Następnych trzech zaproszonych członków (6,7 i 8) znajdzie się w zespole 3 i zarobisz 15% bonusu od wszystkich odnowień dokonanych przez nich już zawsze.

Otrzymasz też 5% od ich pierwszych dwóch zaproszonych osób i tak dalej przez kolejne poziomy (tak jak w zespole 2).

Dostaniesz też 3% gdy osoby z zespołu 3 zaproszą swoich członków nr. 3, 4 i 5. I tak przez kolejne poziomy dla wszystkich członków numer 3,4,5.


Zespół 4: (Odnowienie/Udziały cząstkowe)

Gdy zaprosisz 9 członka i każdego kolejnego, znajdą się oni w Twoim zespole 4

Zarobisz 18% od ich wszystkich zakupów już zawsze. Otrzymasz też 8% od ich wszystkich zaproszonych pierwszych dwóch osób, i ich pierwszych 2 osób i tak dalej prze kolejne poziomy .

Dostaniesz też 6% gdy osoby z zespołu zaproszą osoby 3, 4, i 5, i tak dalej.

Otrzymasz 3% gdy członkowie z zespołu 4 zaproszą swoich członków nr 6, 7 i 8. I tak przez kolejne poziomy.


Bonusy generacyjne: (Odnowienie/Udziały cząstkowe)

Gdy ktoś w Twoim zespole 4 zakłada zespół 4, zostaniesz zablokowanych w regularnej strukturze, dokładamy więc kolejne 2% w formie bonusu generacyjnego, który działa następująco…

Generacja 1 = 2% (zespół 4 zespołu 4)

  • Gdy jeden z Twoich osobiście zaproszonych członków z zespołu 4 zaprosi swoją 9 tą osobę i kolejne, zaczniesz zarabiać 2% prowizji od każdego zakupu i odnowienia wykonanego przez te osoby.

Generacja 2 = 1% (zespół 4 zespołu 4 zespołu 4)

  • Gdy ktoś z zaproszonych przez Ciebie osób z zespołu 4 założy własny zespół 4 i ktoś z jego członków zaprosi swoją 9 osobę, zarobisz kolejne 1% od wszystkich zakupów dokonanych przez tych członków.

Generacja 3 = 1% (zespół 4 zespołu 4 zespołu 4 zespołu 4)

  • I wreszcie jeszcze jedna generacja, gdy osoba zaproszona przez Ciebie osoba z zespołu 4 zakłada swój zespół 4, i ktoś z tego zespołu też założy swój zespół 4 zarobisz kolejny 1% od każdej osoby zakładającej zespół 4. To może brzmieć skomplikowanie, ale nie martw się, trzymamy rękę na pulsie i nie musisz tego śledzić, skup się na rozwijaniu swojego zespołu, a my wyliczymy prowizje.

#5 STAŁE BONUSY NIEKOŃCZĄCE SIĘ:

Chcemy by liderzy mieli motywację do rozwoju i zarabiali na całej wielkości swojego drzewa poleceń, więc mamy kolejny bonus, wypłacany głęboko w strukturze. Te drobne procenty mogą oznaczać wielkie prowizje ponieważ używamy dynamicznej kompresji do znajdowania w strukturze kolejnych osób mogących dostać bonus. .

Potrzebna ranga Generacja 1 Generacja 2 Generacja 3
Budowniczy 1% 1% 0.5%
Pro Budowniczy 1% 1% 0.5%
Mistrz Budowniczy 1% 1%

Budowniczy: Blokowany w momencie osiągnięcia 3 go budowniczego w gałęzi.
Pro Budowniczy: Blokowany w momencie osiągnięcia 3 go pro budowniczego w gałęzi.
Mistrz Budowniczy: Blokowany w momencie uzyskania 2 go mistrza budowniczego w gałęzi.

Teoretycznie to nie jest prawdziwie nieskończony bonus, bo możesz zostać zablokowany mając 3 generacje mistrzów budowniczych, ale jak dojdziesz do tego punktu i tak będziesz zadowolony ze wszystkich prowizji, które zaprowadziły Cię aż tu.